X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki. Prezydentowa pobiła rekord

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 16:05
Zakończyła się piąta, ostatnia licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki , z której dochód przekazany zostanie Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji "Wygrajmy razem" z Dąbrowy Górniczej.
Audio
  • Agata Kornhauser-Duda opowiada, jak przygotowywała pracę na licytację prac Przyjaciół radiowej Jedynki (Cztery pory roku/Jedynka)
Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda podczas akcji charytatywnej Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki
Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda podczas akcji charytatywnej Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki"Foto: PAP/Rafał Guz

Piątkowa licytacja dorosłych prac Przyjaciół radiowej Jedynki była rekordowa pod kilkoma względami. To był największy jednodniowy sukces, bo kasa Choinek Jedynki wzbogaciła się 20 tysięcy złotych. Ponadto padł rekord sumy wylicytowanej za jedną pracę. Medalion przekazany przez panią prezydentową Agatę Kornhauser-Dudę został kupiony za 7200 złotych.

Ogółem po pięciu dniach licytacji zebraliśmy 61 536 złotych.

W sobotę (12.12) Wielki Finał! Od godz. 8 do 19.28 będą licytowane prace dzieci, nadesłane na konkurs Choinki Jedynki, a także podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

>>> Zobacz prace wystawione na sobotnią licytację Choinek Jedynki

W czwartek (10.12) do wygrania były prace Marii Niklińskiej, Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza, prof. Andrzeja Markowskiego, Adama Ferencego, Andrzeja Komorowskiego i Olafa Lubaszenki.

Choinki Jedynki 2015 - wszystkie wyniki na bieżąco >>

Czytaj także:
Olaf Lubaszenko.jpg
Rekordowy Olaf Lubaszenko

>>> Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

>>> Dowiedz się więcej o Fundacji "Wygrajmy razem" z Dąbrowy Górniczej

XIV akcja i aukcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki 2015" odbywa się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

>>> Regulamin licytacji w konkursie Choinki Jedynki

Dzięki młodym artystom oraz zaproszonym do udziału w akcji znanym Polakom, których prace plastyczne zostaną zlicytowane w grudniu na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia, pomoc otrzymają podopieczni obu fundacji.

/

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przyjaciele Jedynki namalowali "Magię Świąt"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 07:00
W sali konferencyjnej Polskiego Radia Przyjaciele radiowej Jedynki - znane osobistości ze świata kultury, sportu, nauki - rozstawiły sztalugi i chwyciły za pędzle w szczytnym celu.
rozwiń zwiń