Choinki Jedynki 2012 - konkurs rusza

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 11:00
Po raz 11 Pierwszy Program Polskiego Radia organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum pod hasłem "Magia świąt".
Choinki Jedynki 2012 - konkurs rusza
Foto: PR

Pieniądze zebrane z licytacji - rysunków, malowanek, wyklejanek, wydzieranek i kolaży wykonanych przez dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych zostaną przeznaczone na wyposażenie ośrodka terapeutycznego „Dolina Słońca” prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".

Do 25 listopada 2012r czekamy dzieła wykonane własnoręcznie przez młodych artystów z załączoną zgodą rodziców na prezentowanie pracy (formularze w załączniku nr 1 i nr 2).

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) do namalowania własnej wizji magii świąt, świątecznych symboli, nastroju. Prace oceniać będzie jury w składzie: prof. Danuta Kołwzan – Nowicka (artystka malarz, grafik i pedagog), dr Katarzyna Kasia (filozof, estetyk i pedagog) oraz prof. Franciszek Maśluszczak (artysta malarz, pedagog).  

 

Nasz adres:

Polskie Radio Program I 

Aleja Niepodległości 77

00-977 Warszawa

z dopiskiem  „Choinki Jedynki”.
Najpiękniejsze obrazki (20 wykonanych przez uczniów i 12 przez podopiecznych Fundacji) zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko.   
Technika prac dowolna. Format  prac:  od A-4 do A0.

Jury nie ocenia prac przestrzennych, zniszczonych w transporcie, szablonów.

------------------------------------------------------------------------

Tu znajdziesz regulamin konkursu "Choinki Jedynki"