X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielki finał "Choinek Jedynki" już w czwartek

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 19:30
- Te prace naprawdę chwytają za serca, więc my chwyćmy za portfele – apelowała w radiowej Jedynce Grażyna Łobaszewska, która wspiera akcję charytatywną Polskiego Radia.
Audio
  • Małgorzata Kownacka i Grażyna Łobaszewska zapraszają na finał akcji
Wielki finał Choinek Jedynki już w czwartek
Foto: PR

Już po raz 11 Pierwszy Program Polskiego Radia zorganizował konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum pod hasłem "Magia świąt". Na autorów najpiękniejszych dzieł czekały nagrody. Dodatkowo wybrane prace trafią na wyjątkową aukcje.

Pieniądze zebrane z licytacji rysunków, malowanek, wyklejanek, wydzieranek i kolaży zostaną przeznaczone na wyposażenie ośrodka terapeutycznego "Dolina Słońca” prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko". - Wiele pięknych obrazków nie dostało się do finału, bo niestety obowiązywał nas ścisły regulamin i nie mogliśmy przekroczyć limitu. Ale za wszystkie bardzo dziękujemy młodym artystom – mówiła Małgorzata Kownacka.

Dla wyróżnionych dzieci będą też specjalne dyplomy z podpisami Anny Dymnej. A dla najhojniejszego darczyńcy wiosło od Julii Michalskiej, medalistki olimpijskiej z Londynu.

>> Zobacz prace wybrane przez jurorów

Aukcja prac przysłanych na konkurs "Choinki Jedynki" odbędzie się na antenie radiowej Jedynki w czwartek 6 grudnia 2012 roku w godzinach od 8.00 do 19.30, przy czym licytować będzie można do około godz.19.28. Kwota wywoławcza wynosi 100 zł . (ei)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Choinki Jedynki" to podwójna radość!

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 08:15
- Młodzi artyści po pierwsze cieszą się, bo mogą zaprezentować swój talent. Po drugie cieszą się z tego, że mogą dać radość komuś innemu. W tym przypadku podopiecznym Fundacji Anny Dymnej - podkreśliła Agnieszka Kunikowska, zajmująca się akcją "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz "Choinki Jedynki" 2012

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 09:24
Już po raz 11. radiowa Jedynka organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod hasłem "Magia świąt".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olimpijska niespodzianka w "Choinkach Jedynki”

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 19:39
Medalistka z igrzysk w Londynie – Julia Michalska – zdecydowała się wesprzeć charytatywną akcję Pierwszego Programu Polskiego Radia. Na aukcję przeznaczyła swoje wiosło.
rozwiń zwiń