Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
Audio
  • Do udziału w aukcjach zapraszają Karolina Rożej i Roman Czejarek (Jedynka)
Karolina Rożej i Roman Czejarek prezentują prace gwiazd, które będą licytowane na antenie Jedynki i za pośrednictwem naszej strony
Karolina Rożej i Roman Czejarek prezentują prace gwiazd, które będą licytowane na antenie Jedynki i za pośrednictwem naszej stronyFoto: A.Szozda/PR

Przed nami Wielki Finał akcji Choinki Jedynki! W czwartek 12 grudnia przez cały dzień na naszej antenie licytować będziemy 32 prace dzieci nadesłane w konkursie Jedynki oraz przygotowane przez podopiecznych Fundacji "Mimo Wszystko" oraz Stowarzyszenia Debra Polska "Kruchy Dotyk".

A za nami już wszystkie siedem licytacji prac gwiazd. Dzięki przygotowanym secjalnie na akcję Choinki Jedynki obrazom i pracom plastycznym zebraliśmy dotąd 77 756,00 tysięcy złotych!

Swoją wizję magii świąt zdecydowali się uwiecznić na płótnie Przemysław Saleta, Kajetan Kajetanowicz, prof. Michał Kleiber z żoną lekkoatletką, płotkarką Teresą Sukniewicz-Kleiber, prof. Łukasz Turski z wnukiem Przemysławem, prof. Magdalena Fikus, Maria Czubaszek, Stan Borys, Adam Maciejewski z córką Anetą, Henryk Talar z wnukiem Antosiem, Zygmunt Miłoszewski, Jacek Dehnel, Paweł Królikowski, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Materna, Anna Cieślak, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Elżbieta Romanowska, Dawid Ogrodnik, Marcin Kwaśny, Dorota Zawadzka, Andrzej Krzywy z zespołu De Mono.

Choinki Jedynki >>> Zobacz, jak swe prace malowali Przyjaciele Radiowej Jedynki

Licytowane były również wykonane z przeznaczeniem na aukcję prace pani prezydentowej Anny Komorowskiej, Anny Dymnej, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Ireny Szewińskiej, Tomasza Zimocha oraz Jerzego Owsiaka. W aukcjach wzięli udział nie tylko mieszkańcy miejscowości, ale i słuchacze Radiowej Jedynki

Licytacje prowadzili Roman Czejarek, Karolina Rożej i Małgorzata Raducha.

 

A oto czyje prace i gdzie były licytowane:

LICYTACJA  2 grudnia na antenie Jedynki oraz w Gnieźnie:
Anna Dymna
Kajetan Kajetanowicz
Magdalena Fikus
Marta Żmuda -Trzebiatowska

Licytacja w Gnieźnie - wyniki >>>


LICYTACJA  3 grudnia na antenie Jedynki oraz w Uniejowie:
Przemysław Saleta
Krzysztof Materna
Anna Cieślak
Mateusz Banasiuk

Licytacja w Uniejowie - wyniki >>>

LICYTACJA  4 grudnia na antenie Jedynki oraz w Zamościu:
Jerzy Owsiak
Michał Kleiber, Teresa Sukniewicz-Kleiber
Henryk Talar
Elżbieta Romanowska

Licytacja w Zamościu - wyniki >>>

 

LICYTACJA  5 grudnia na antenie Jedynki oraz w Tarnobrzegu:

Stan Borys
Marcin Kwaśny
Magdalena Schejbal
Tomasz Zimoch

Licytacja w Tarnobrzegu - wyniki >>>

 

LICYTACJA 6 grudnia na antenie Jedynki oraz w Jaśle:

Irena Szewińska
Dawid Ogrodnik
Andrzej Krzywy - De Mono
Jan Kanty Pawluśkiewicz
Licytacja w Jaśle - wyniki >>>

 

LICYTACJA  7 grudnia na antenie Jedynki oraz w Białej Podlaskiej :
Paweł Królikowski
Dorota Zawadzka
Maria Czubaszek
Licytacja w Białej Podlaskiej - wyniki >>>

 

LICYTACJA  8 grudnia na antenie Jedynki oraz w Warszawie:

Zobacz i posłuchaj jak przebiegała licytacja w Warszawie [relacja na żywo] >>>
Anna Komorowska
Adam Maciejewski
Łukasz Turski
Jacek Dehnel

Licytacja w Warszawie - wyniki >>>

Zebrane pieniądze zostaną przekazane nie tylko Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć), ale także Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa.

Przed nami Wielki Finał akcji Choinki Jedynki! W czwartek 12 grudnia przez cały dzień na naszej antenie licytować będziemy 32 prace dzieci nadesłane w konkursie Jedynki oraz przygotowane przez podopiecznych Fundacji "Mimo Wszystko" oraz Stowarzyszenia Debra Polska "Kruchy Dotyk".
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Fundacja "Mimo Wszystko" podzieli się pomocą

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 15:33
- Kochane dzieci, niech każdy z nas namaluje jakiś obrazek. To będzie nasza wspólna radość. Później przeniesie się ona na tych, którzy te rysunki kupią, a pieniądze pozyskane w ten sposób, zamienią się na uśmiech naszych podopiecznych - zachęcała w Jedynce Anna Dymna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2013 14:07
W ramach akcji CHOINKI JEDYNKI zebrane pieniądze zostaną przekazane nie tylko Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć), ale także Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa.
rozwiń zwiń