Anna Dymna: w Jedynce dzieją się rzeczy niesamowite

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2013 19:43
Od 2 grudnia w radiowej Jedynce trwają niezwykłe licytacje obrazów i prac plastycznych, które znani Polacy przygotowali specjalnie na akcję Choinki Jedynki. - To prawdziwe cuda - mówi Anna Dymna.
Audio
  • Anna Dymna dziękuje za dotychczasowe licytacje Choinek Jedynki i zaprasza na kolejne!
Anna Dymna
Anna Dymna Foto: PAP/TVP/Ireneusz Sobieszczuk

W ramach akcji Choinki Jedynki zbierane są pieniądze, które radiowa Jedynka przekaże Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" oraz Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa.

Podczas codziennych licytacji od 2 do 8 grudnia na antenie radiowej Jedynki i w siedmiu kolejnych miastach Polski licytowane są prace przygotowane podczas wielkiego malowania "Magii Świąt".

- Bardzo dziękuję wszystkim przyjaciołom radiowej Jedynki: aktorom, kompozytorom, naukowcom, dziennikarzom, sportowcom, którzy poświęcili swój czas i narysowali piękny rysunek. Dziękuję też tym, którzy licytują, przebijają się, walczą o te rysunki - podkreśla Anna Dymna.

Choinki Jedynki 2013 - tak powstawały prace Przyjaciół Jedynki >>>


/

Licytowane są również wykonane z przeznaczeniem na aukcję prace pani prezydentowej Anny Komorowskiej, Anny Dymnej, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Ireny Szewińskiej, Tomasza Zimocha oraz Jerzego Owsiaka.

Ale to jeszcze nie koniec! W wielkim finale akcji Choinki Jedynki - 12 grudnia - na aukcję wystawione zostaną 32 prace przygotowane przez dzieci!

Choinki Jedynki 2013 - 12 grudnia wieki finał >>> wybierz i licytuj

- Każda złotówka to jest uśmiech naszego podopiecznego. Ten uśmiech rozjaśni nasz świat i go zmieni tak, że lepiej będzie nam się w nim żyło - zachęca Anna Dymna.

Choinki Jedynki docenia także Jurek Owsiak >>>

asz

Zobacz więcej na temat: Anna Dymna Choinki Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Fundacja "Mimo Wszystko" podzieli się pomocą

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 15:33
- Kochane dzieci, niech każdy z nas namaluje jakiś obrazek. To będzie nasza wspólna radość. Później przeniesie się ona na tych, którzy te rysunki kupią, a pieniądze pozyskane w ten sposób, zamienią się na uśmiech naszych podopiecznych - zachęcała w Jedynce Anna Dymna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013 - znamy laureatów

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 12:52
W radiowej Jedynce nasi eksperci omówili nagrodzone i wyróżnione prace nadesłane przez dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak o Choinkach Jedynki: dziękuję wszystkim, którzy biorą udział w takich akcjach

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2013 22:03
Podczas trzeciej licytacji prac znanych Polaków, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej Choinki Jedynki, obraz Jurka Owsiak została wylicytowany za 3 tysiące złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013 w Jaśle. Rekord i mistrzowska licytacja do ostatniej minuty!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2013 12:22
W piątek 6 grudnia licytowaliśmy prace Ireny Szewińskiej, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Andrzeja Krzywego i Dawida Ogrodnika. Po niezwykle emocjonującym finiszu zebraliśmy 15 800 złotych!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013 w Białej Podlaskiej. Mniej nie znaczy gorzej!

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 12:30
W sobotę 7 grudnia licytowaliśmy prace Doroty Zawadzkiej, Marii Czubaszek i Pawła Królikowskiego. Udało się zebrać 12 tys. 955 zł, co, biorąc pod uwagę mniejszą niż dotychczas liczbę obrazów wystawionych na aukcję, jest świetnym wynikiem!
rozwiń zwiń