X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Basti" i jego muzyczna droga śladami historii

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2018 23:05
- Kiedy mówimy o naszych bohaterskich walkach i bitwach, coś mnie łechce w sercu. Wierzę, że kiedy zajdzie taka potrzeba, wszyscy staniemy murem - mówi raper Zbigniew "Basti" Woźniak.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: StockSnap/Pixabay
Tytuł

Muzyk młodego pokolenia w swojej twórczości nawiązuje do wydarzeń, dotyczących losów naszego kraju. O historii opowiada rapując. Wszystko po to, aby nakłonić młodych ludzi do zainteresowania się historią Polski. - Są czasy konsumpcjonizmu. Młodzi patrzą przede wszystkim na siebie. Dobrze by było, gdyby zdobyli się na odrobinę refleksji i przypomnieli sobie, komu zawdzięczają życie w wolnym kraju. Niestety w dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani antywartościami - zauważa Zbigniew "Basti" Woźniak.

Artysta często spotyka się z  wyrazami uznania ze strony słuchaczy mimo, że jego muzyka nie jest popularna. - Moja muzyka jest omijana. Ludzie często zgadzają się z moim przekazem, ale nie mam możliwości przebić się z moimi piosenkami do szerszego grona odbiorców. Nad głową mam niewidzialny sufit, którego nie jestem w stanie przebić - dodaje.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Opis

***

Tytuł audycji: "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Lech Makowiecki

Gość: Zbigniew "Basti" Woźniak (muzyk, raper)

Data emisji: 24.10.2018

Godzina emisji: 23.05

Playlista
Tagi