Komentarz dnia: strzelanina w szkole, wyniki wyborów do Europarlamentu

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 16:19
O strzelaninie, która dzisiaj (27.05) w godzinach porannych miała miejsce w Szkole Podstawowej w Brześciu Kujawskim, wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz o wicepremier Beacie Szydło jako liderce w wyborach mówili: Edyta Hołdyńska ("Sieci") i Mikołaj Wójcik ("Fakt"). 
Audio
Audio

Rozmowę prowadził Henryk Szrubarz. 

Zapraszamy do słuchania i oglądania. 

ans 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Karol Karski: dyrektywa o pracownikach delegowanych znajdowała się w portfolio Bieńkowskiej. Odstąpiła ją innemu komisarzowi

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 08:36
- Przykład dyrektywy o pracownikach delegowanych - ta niekorzystna dla polskich transportowców dyrektywa częściowo znajdowała się w jej portfolio. Odstąpiła to innemu komisarzowi, następnie z Komisji Europejskiej wyszedł projekt niekorzystny dla Polski, również bez sprzeciwu pani Elżbiety Bieńkowskiej - mówił na antenie radiowej Jedynki Karol Karski, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komentarz dnia: powódź i kampania wyborcza

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 17:00
O wypowiedzi Grzegorz Schetyny o działaniach PiS w sprawie pomocy powodzianom, o wyborach do Parlamentu Europejskiego, w tym już przeprowadzonych w Holandii i Wielkiej Brytanii oraz spodziewanej frekwencji, a także o zapowiedzi dymisji premier Theresy May debatowali Marek Król ("Sieci") i Michał Wróblewski (Wirtualna Polska).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Szydło otrzymała najwięcej głosów w wyborach

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 12:30
Zdobywając 525 tys. głosów Beata Szydło (PiS) uzyskała w wyborach do PE najlepszy wynik w Polsce. Wicepremier była liderką listy w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. Pięć lat temu największym wygranym europejskich wyborów był Jerzy Buzek (PO), który otrzymał ponad 254 tys. głosów poparcia. 
rozwiń zwiń