Komentarz dnia: o strajku nauczycieli, służbie zdrowia i Wiośnie Roberta Biedronia

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2019 16:39
O decyzji Sławomira Broniarza i strajku nauczycieli, funkcjonowaniu służby zdrowia w Polsce oraz Wiośnie Roberta Biedronia rozmawiali: Tomasz Truskawa ("Stowarzyszenie Wolnego Słowa") i Marcin Makowski ("Do Rzeczy").
Audio
  • Rozmowa z Tomasz Truskawą i Marcinem Makowskim (Komentarz dnia/Jedynka)
studio Jedynki
studio JedynkiFoto: Polskie Radio

Rozmowę prowadził Mateusz Drozda.

Zapraszamy do słuchania i oglądania. 

K.A

Czytaj także

Komentarz Dnia: poseł Misiło, blogerka Jachira, reparacje wojenne

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2019 16:07
O Piotrze Misiło z Koalicji Obywatelskiej, który kandyduje w wyborach parlamentarnych, mimo niedawnego sprofanowania symbolu Polski Walczącej oraz o blogerce Klaudii Jachirze, która mówiła m.in. że "Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców" i także kandyduje do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej, jak również o reparacjach wojennych dla Polski od Niemiec rozmawiali Tomasz Truskawa ("Stowarzyszenie Wolnego Słowa") i Tomasz Sakiewicz ("Gazeta Polska").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komentarz dnia: dymisja wiceministra sprawiedliwości, pikieta przed Urzędem Miasta w Inowrocławiu, reparacje wojenne

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 16:22
O dymisji wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka, pikiecie, która ma się odbyć przed Urzędem Miasta w Inowrocławiu dotyczącej protestów przeciwko hejterom w internecie oraz o zapowiadanym przez premiera Mateusza Morawieckiego temacie reparacji wojennych od Niemiec mówili: Zbigniew Parafianowicz ("Dziennik Gazeta Prawna") oraz Jacek Ożóg ("TV Republika").
rozwiń zwiń