"Komentarz dnia" o przymiarkach do składu nowego rządu

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2019 18:16
W "Komentarzu dnia" Jerzy Kłosiński i Jacek Ożóg zastanawiali się, jaki może być skład nowego rządu. Poruszono też temat składek na ZUS oraz aresztowania byłego bliskiego współpracownika Mariana Banasia w Ministerstwie Finansów, który należał do grupy wyłudzającej podatek VAT.
Audio
Audio

Rozmawiał Henryk Szrubarz.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zasady naliczania emerytur - liczy się każdy dokument

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 16:49
Jeśli ktoś całe zawodowe życie przepracował w jednym zakładzie pracy, to może zaliczyć się do grona tzw. dzieci szczęścia. Bo kiedy będzie się wybierał na emeryturę to będzie musiał przedstawić Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych tylko jeden dokument ze swojego działu kadr o okresach składkowych. Ale takich szczęśliwców jest niewielu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komentarz Dnia: Senat, apel do Grzegorza Schetyny, Marian Banaś, CPK

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 15:59
Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Adam Buła ("Polska The Times") i Jakub Pacan ("Tygodnik Solidarność"). Publicyści dyskutowali m.in. o Senacie po wyborach parlamentarnych, a także o apelu do Grzegorza Schetyny w sprawie złożenia rezygnacji z kierowania Platformą Obywatelską, prezesie NIK i Centralnym Porcie Komunikacyjnym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rząd może się wycofać z likwidacji limitu składek na ZUS. Ekspert: to byłby dobry krok

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2019 09:13
Rząd ostatecznie może się z pomysłu likwidacji limitu 30-krotności składek na ZUS, dotyczącego najlepiej zarabiających osób. Nie wykluczam, że pan premier zrezygnuje z tego pomysłu - mówił rzecznik rządu Piotr Mueller. Zniesienie limitu zapisano w projekcie budżetu na przyszły rok. Ustawą zajmie się już nowy parlament.
rozwiń zwiń