X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Komentarz Dnia": Marcin Kulasek, Sąd Najwyższy, Marian Banaś

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 16:02
Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Tomasz Truskawa ("Stowarzyszenie Wolnego Słowa") i Marcin Makowski ("Do Rzeczy" i "Wirtualna Polska"). Publicyści dyskutowali m.in. o pośle Marcinie Kulasku z SLD, który narzeka na koszty życia w Warszawie, a także o decyzji Sądu Najwyższego w sprawie KRS oraz prezesie NIK Marianie Banasiu.
Audio
  • O tym, czy można utrzymać się w Warszawie za 9 tys. zł, decyzji Sądu Najwyższego oraz prezesie NIK (Jedynka/ Komentarz Dnia)

Rozmowę prowadził Adrian Klarenbach. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania całej rozmowy.

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Komentarz dnia": ZUS, emerytury i kandydat PO na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 16:51
W "Komentarzu dnia" Edyta Hołdyńska ("wPolityce") i Adam Buła ("Polska the Times") rozmawiali o obciążeniu przedsiębiorców składkami na ZUS, wysokości przyszłych emerytur, sensowności zorganizowania w Platformie Obywatelskiej prawyborów, które mają wyłonić kandydata partii w wyborach prezydenckich oraz szansach Jacka Jaśkowiaka w starciu z Andrzejem Dudą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz Dnia": Najwyższa Izba Kontroli, Donald Tusk

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 15:50
Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Tomasz Truskawa ("Stowarzyszenie Wolnego Słowa") i Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny"). Publicyści dyskutowali m.in. o Najwyższej Izbie Kontroli, Marianie Banasiu i Krzysztofie Kwiatkowskim, a także o Donaldzie Tusku, który pożegnał się z funkcją przewodniczącego Rady Europejskiej.
rozwiń zwiń