"Komentarz Dnia": Marcin Kulasek, Sąd Najwyższy, Marian Banaś

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 16:02
Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Tomasz Truskawa ("Stowarzyszenie Wolnego Słowa") i Marcin Makowski ("Do Rzeczy" i "Wirtualna Polska"). Publicyści dyskutowali m.in. o pośle Marcinie Kulasku z SLD, który narzeka na koszty życia w Warszawie, a także o decyzji Sądu Najwyższego w sprawie KRS oraz prezesie NIK Marianie Banasiu.
Audio
  • O tym, czy można utrzymać się w Warszawie za 9 tys. zł, decyzji Sądu Najwyższego oraz prezesie NIK (Jedynka/ Komentarz Dnia)
Audio
  • O tym, czy można utrzymać się w Warszawie za 9 tys. zł, decyzji Sądu Najwyższego oraz prezesie NIK (Jedynka/ Komentarz Dnia)

Rozmowę prowadził Adrian Klarenbach. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania całej rozmowy.

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Komentarz dnia": ZUS, emerytury i kandydat PO na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 16:51
W "Komentarzu dnia" Edyta Hołdyńska ("wPolityce") i Adam Buła ("Polska the Times") rozmawiali o obciążeniu przedsiębiorców składkami na ZUS, wysokości przyszłych emerytur, sensowności zorganizowania w Platformie Obywatelskiej prawyborów, które mają wyłonić kandydata partii w wyborach prezydenckich oraz szansach Jacka Jaśkowiaka w starciu z Andrzejem Dudą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz Dnia": Najwyższa Izba Kontroli, Donald Tusk

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 15:50
Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Tomasz Truskawa ("Stowarzyszenie Wolnego Słowa") i Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny"). Publicyści dyskutowali m.in. o Najwyższej Izbie Kontroli, Marianie Banasiu i Krzysztofie Kwiatkowskim, a także o Donaldzie Tusku, który pożegnał się z funkcją przewodniczącego Rady Europejskiej.
rozwiń zwiń