"Komentarz Dnia": 75. rocznica wyzwolenia Auschwitz-Birkenau, Sąd Najwyższy, przewodniczący PO

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2020 16:51
O ceremonii 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau, który rozpoczęła się w poniedziałek 27 stycznia w Oświęcimiu, ustawie dotyczącej KRS oraz o nowym przewodniczącym KP Platformy Obywatelskiej mówili: Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa) i Marcin Piasecki (Rzeczpospolita). 
Audio

Rozmowę prowadził Paweł Lisicki. Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań. 

ans 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Komentarz Dnia": wybory prezydenckie, Andrzej Duda, rodzina, antypolonizm

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 16:05
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli Miłosz Manasterski ("Agencja Informacyjna") i Jarosław Włodarczyk ("Press Club"). Publicyści dyskutowali m.in. o zbliżających się wyborach prezydenckich, szansach Andrzeja Dudy na reelekcję i kandydacie Konfederacji, a także o postępowaniu dyscyplinarnym wszczętym na Uniwersytecie Śląskim wobec prof. Ewy Budzyńskiej po wykładzie o tradycyjnym modelu rodziny oraz o walce rządu z antypolonizmem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Byli więźniowie i prezydent Polski oddali hołd straconym w Auschwitz

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2020 10:39
Kilkudziesięcioro byłych więźniów niemieckich obozów wspólnie z prezydentem Andrzejem Dudą złożyli w poniedziałek wieńce pod Ścianą Straceń w byłym KL Auschwitz I. To pierwszy akcent obchodów 75. rocznicy wyzwolenia obozu, która przypada 27 stycznia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Uchwała Sądu Najwyższego. Prezydent wnioskuje do Trybunału Konstytucyjnego

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2020 15:07
Prezydent Andrzej Duda zwrócił się do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie, czy możliwe jest stwierdzanie nieważności postępowań w oparciu o ocenę prawidłowości procedury wyłaniania kandydatów na sędziów przeprowadzanej przez KRS.
rozwiń zwiń