"Komentarz Dnia" o kupnie F-35, brexicie i spodziewanej wizycie prezydenta Francji

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2020 17:32
Agaton Koziński i Karol Gac zastanawiali się jak polepszy się bezpieczeństwo Polski po kupnie amerykańskich myśliwców F-35, jak będzie wyglądała Unia Europejska po brexicie oraz z czym przyjeżdża do Polski prezydent Francji Emmanuel Macron.
Audio
Audio

Rozmowę prowadził Henryk Szrubarz.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Komentarz dnia o Komisji Europejskiej, wydarzeniach w Białymstoku i brexicie

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 16:37
Publicysta Marek Król i Jarosław Włodarczyk z Press Club Polska o zapowiedzianej na czwartek wizycie przewodniczącej-elekt Komisji Europejskie Ursuli van der Leyen w Polsce, reakcjach po wydarzeniach Białymstoku, o wyborze Borisa Johnsona na szefa konserwatystów, który obejmie urząd premiera w miejsce ustępującej Theresy May.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz Dnia": Komisja Wenecka, sądownictwo, UE

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 16:05
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Agaton Koziński ("Polska The Times") i Karol Gac ("Do Rzeczy"). Publicyści dyskutowali m.in. o opinii Komisji Weneckiej na temat nowelizacji ustaw sądowych, a także o relacjach na linii Warszawa - Bruksela.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: te myśliwce przenoszą lotnictwo w nową erę zdolności obronnych

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2020 15:45
- Przystępujemy do rodziny F-35, samolotów najnowszej generacji, które przenoszą lotnictwo w zupełnie nową erę zdolności obronnych i bojowych. Umowa na zakup tych maszyn to następna wielka inwestycja, która przyczynia się do zacieśnienia relacji polsko-amerykańskich - podkreślił prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń