"Komentarz dnia": kampania prezydencka, Andrzej Duda, opozycja, Smoleńsk

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2020 15:53
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita") i Tomasz Truskawa ("Stowarzyszenie Wolnego Słowa"). Publicyści dyskutowali m.in. o pierwszym tygodniu kampanii prezydenckiej, konwencji Andrzeja Dudy i szansach opozycji w wyścigu o fotel prezydenta, a także o wyjeździe polskich władz do Smoleńska.
Audio
  • Kampania prezydencka, Andrzej Duda, opozycja, Smoleńsk (Jedynka/ Komentarz Dnia)

Rozmowę prowadził Paweł Lisicki.

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Komentarz Dnia": wybory prezydenckie, Andrzej Duda, rodzina, antypolonizm

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 16:05
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli Miłosz Manasterski ("Agencja Informacyjna") i Jarosław Włodarczyk ("Press Club"). Publicyści dyskutowali m.in. o zbliżających się wyborach prezydenckich, szansach Andrzeja Dudy na reelekcję i kandydacie Konfederacji, a także o postępowaniu dyscyplinarnym wszczętym na Uniwersytecie Śląskim wobec prof. Ewy Budzyńskiej po wykładzie o tradycyjnym modelu rodziny oraz o walce rządu z antypolonizmem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komentarz dnia o sytuacji w sądownictwie i wyborach prezydenckich

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 16:36
Marek Król (publicysta niezależny) i Marcin Makowski ("Do Rzeczy") dyskutowali o ustawie dyscyplinującej sędziów, opublikowaniu list poparcia do KRS, reformie sądownictwa oraz wyborach prezydenckich i początku kampanii wyborczej prezydenta Andrzej Dudy podczas sobotniej konwencji PiS.
rozwiń zwiń