"Komentarz dnia": wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, wizyta Andrzeja Dudy w USA

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2020 15:50
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny") i Karol Gac ("Do Rzeczy"). Publicyści dyskutowali m.in. o włączeniu się w kampanię wyborczą prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, a także o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych oraz o wyroku sądu w sprawie wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego o bezrobociu.
Piotr Gociek
Piotr GociekFoto: Wojciech Kusiński / PAP

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Posłuchaj
10:05 _PR1_AAC 2020_06_24-15-32-29.mp3 Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, wizyta Andrzeja Dudy w USA, wyrok sądu w sprawie słów Rafała Trzaskowskiego (Jedynka/ Komentarz dnia)

***

Tytuł audycji: Komentarz dnia 

Prowadził: Piotr Gociek 

Goście: Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny") i Karol Gac ("Do Rzeczy")

Data emisji: 24.06.2020 

Godzina emisji: 15.32

DS

Czytaj także

"Komentarz dnia": Karta Rodziny, sondaż CBOS

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2020 16:00
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli Agaton Koziński ("Polska Times") i Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny"). Publicyści mówili o podpisanej dzisiaj przez prezydenta Andrzeja Dudę deklaracji "Karta rodziny" oraz o sondażu CBOS pokazującym poparcie dla kandydatów w wyborach prezydenckich. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz dnia": spotkanie Duda-Trump, kampania wyborcza, debata kandydatów

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 15:47
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Marek Król ("Tygodnik Sieci") i Michał Kolanko ("Rzeczpospolita"). Publicyści dyskutowali m.in. o planowanym spotkaniu Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem i relacjach polsko-amerykańskich, a także o trwającej kampanii prezydenckiej oraz wieczornej debacie kandydatów startujących w zbliżających się wyborach.
rozwiń zwiń