Prof. Waldemar Paruch o programie PiS

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 10:42
Gość "Komentarza poranka" w "Sygnałach dnia" mówił o konwencji PiS w Katowicach uznając, że wybory na jesieni rozstrzygną nie tylko to, co będzie się działo w pierwszych miesiącach po wyborach, ale to co będzie przez cztery lata rządzenia, a być może przez dłuższy czas. Ocenił też sytuację w PSL i PO.

Rozmawial Piotr Gociek.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach. Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2019 19:31
- Cieszę się, że jest inicjatywa zmierzająca w kierunku zmian w ustawie zwanej "Konstytucją dla Nauki" - mówił o konwencji PiS w Katowicach Włodziemierz Bernacki (Prawo i Sprawiedliwość). - Najpierw zastanawiamy się nad tym, co jest główną bolączką - stwierdził Jacek Żalek (Porozumienie). - Mam wrażenie, że to było takie spotkanie dużej ilości ludzi, którzy popili, pogadali - ocenił Robert Kropiwnicki (Platforma Obywatelska). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Gowin: nie można odmówić nam odwagi w reformowaniu

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 07:58
- Następna kadencja to będzie czas, kiedy i ja, i moi współpracownicy będziemy się starali przekonać do siebie jak największą część świata nauki, ludzi kultury i mediów, samorządowców, a przede wszystkim normalnych mieszkańców dużych metropolii - zadeklarował w "Sygnałach dnia" Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego. 
rozwiń zwiń