Bartłomiej Biskup: Donald Tusk zadziałał na korzyść KO

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 09:41
Bartłomiej Biskup mówi o zniesieniu wiz do Stanów Zjednoczonych, reelekcji prezydenta Andrzeja Dudy, kandydatach do fotela prezydenckiego i o marszałkach seniorach Sejmu i Senatu. Jego zdaniem, swoją decyzją o rezygnacji z udziału w wyborach prezydenckich Donald Tusk zadziałał na korzyść Koalicji Obywatelskiej, bo KO może łatwiej wyłonić kandydata.
Audio
  • Bartłomiej Biskup komentuje zniesienie wiz do USA, reelekcję prezydenta Andrzej Dudy i osoby marszałków seniorów sejmu i senatu (Komentarz poranka/Jedynka)
Bartłomiej Biskup
Bartłomiej BiskupFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio
Obejrzyj
201911070840_Bartłomiej_Biskup

Rozmawiał Henryk Szrubarz.

ag

Czytaj także

Prof. H. Domański: wszystkie liczące się partie będą chciały mieć kandydata na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 09:16
Gość "Komentarza Poranka" mówił o przyszłorocznych wyborach prezydenckich, w tym rezygnacji ze startu Donalda Tuska, rosnącej pozycji lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza i sytuacji Andrzeja Dudy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komentarz Dnia: wizy do USA i rezygnacja Donalda Tuska

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 17:09
W "Komentarzu dnia" Marek Król (publicysta) i Mateusz Kosiński ("Tygodnik Solidarność") o zniesieniu wiz do Stanów Zjednoczonych, rezygnacji Donalda Tuska ze startu w wyborach prezydenckich i szansach Władysława Kosiniaka-Kamysza w tych wyborach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Mosiński (PiS): Donald Tusk na chwilę usunie się w cień, ale jeszcze wróci

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 18:43
- Być może na chwilę Donald Tusk się usunie w cień, ale powróci - być może wcześniej, niż się to wydaje Grzegorzowi Schetynie - mówił w radiowej Jedynce poseł PiS Jan Mosiński. Gościem "Debaty Jedynki" była również posłanka KO Barbara Dolniak.
rozwiń zwiń