Prof. Henryk Domański: politycy coraz częściej wchodzą w rolę aktorów

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020 10:26
Gość "Komentarza poranka" w Sygnałach Dnia" mówił o sytuacji na polskiej scenie politycznej przed wyborami prezydenckimi, które odbędą się 10 maja 2020 roku.  

Rozmawiała Katarzyna Gójska. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Jesteśmy w blokach startowych już od dawna". Fogiel o wyborach prezydenckich

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 19:05
– Termin wyborów ma znaczenie praktyczne - dla wyborców, którzy muszą sobie planować ewentualne majówki. Dla Prawa i Sprawiedliwości każdy termin był dobry – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel, zastępca rzecznika PiS. Zdaniem Jana Grabca (rzecznik PO) jego ugrupowanie jest "zwarte i gotowe".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Maciejewski: za Andrzejem Dudą stoją konkretne osiągnięcia

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 10:55
- Obecny prezydent ma za sobą konkretnie osiągnięcia. Piastował też stanowiska w administracji państwowej. Władysław Kosiniak-Kamysz sporo do niego traci. Pozostałych kandydatów dzieli od tej dwójki gigantyczna przepaść i nadrabiają frazesami - powiedział w Polskim Radiu 24 Jakub Maciejewski z "Sieci". Gośćmi audycji byli także Agaton Koziński ("Polska The Times") i Piotr Gursztyn (TVP).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tekieli: Andrzej Duda sprawdził się w bardzo wielu sytuacjach

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 12:30
- Prezydent Andrzej Duda sprawdził się w bardzo wielu sytuacjach: i krajowych, i zagranicznych. W kilku się nie sprawdził, ale o te sytuacje ma pretensje raczej twardy elektorat PiS. Jednak on i tak pójdzie zagłosować - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta Robert Tekieli.
rozwiń zwiń