Dr Biskup: posłowie, jak każdy z nas, obawiają się o swoje zdrowie

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 09:15
- Posłowie, jak każdy z nas, obawiają się o swoje zdrowie. Szczególnie jeśli ktoś ma różne inne czynniki, które mogą sprzyjać zakażeniu, czy ciężkiemu przebiegowi koronawirusa - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia dr Bartłomiej Biskup, odnosząc się do planowanego na dziś posiedzenia Sejmu. Miało ono odbyć się w trybie zdalnym, ale nie zgodzili się na to politycy PO i Konfederacji. Część posłów nie zamierza pojawić się na Wiejskiej i - jak informują media - przesyła usprawiedliwienia. 
Audio
  • Dr Bartłomiej Biskup o posiedzeniu Sejmu (Komentarz poranka/Jedynka)
Bartłomiej Biskup
Bartłomiej BiskupFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Parlamentarzyści zbiorą się w Sejmie z powodu tylko jednego punktu obrad, by pod koniec tygodnia - już w trybie zdalnym - przyjąć specustawę o "tarczy antykryzysowej" dla przedsiębiorców. Posiedzenie Sejmu ma rozpocząć się o 14.00.

Zwołano je ze względu na decyzję klubu Koalicji Obywatelskiej i koła Konfederacji, które nie zgodziły się na zdalne obrady bez wcześniejszej zmiany regulaminu Sejmu.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Rozmawiał Krzysztof Świątek.

kh
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dr Bartłomiej Biskup: od początku komunikowanie o koronawirusie było spójne

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2020 10:03
- Od początku komunikowanie o koronawirusie było spójne i metodyczne. Tak się powinno robić w PR. Mówić prawdę i komunikować regularnie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia politolog, dr Bartłomiej Biskup.
rozwiń zwiń