Dr Bartłomiej Biskup: wyborów nie chcą ci, którzy mają gorsze notowania

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2020 10:15
- Ci, którzy dzisiaj mają lepsze notowania, chcą wyborów. Ci, którzy mają gorsze notowania, nie chcą, czekając na lepsze czasy, czy próbując to odwlec do czasów, kiedy notowania im wzrosną - mówi w Programie 1 Polskiego Radia politolog dr Bartłomiej Biskup, odnosząc się do planowanych na 10 maja wyborów prezydenckich. 
Audio
  • Dr Bartłomiej Biskup o wyborach prezydenckich (Komentarz poranka/Jedynka)
Bartłomiej Biskup
Bartłomiej BiskupFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Posłowie PiS złożyli we wtorek w Sejmie projekt ustawy ws. szczególnych zasad przeprowadzania głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich zarządzonych w 2020 r. Zgodnie z projektem, w wyborach tych możliwość głosowania korespondencyjnego przysługiwałby wszystkim wyborcom. Sejm ma się zająć tym projektem w piątek.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Rozmawiał Krzysztof Świątek.

kh
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dr Biskup: posłowie, jak każdy z nas, obawiają się o swoje zdrowie

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 09:15
- Posłowie, jak każdy z nas, obawiają się o swoje zdrowie. Szczególnie jeśli ktoś ma różne inne czynniki, które mogą sprzyjać zakażeniu, czy ciężkiemu przebiegowi koronawirusa - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia dr Bartłomiej Biskup, odnosząc się do planowanego na dziś posiedzenia Sejmu. Miało ono odbyć się w trybie zdalnym, ale nie zgodzili się na to politycy PO i Konfederacji. Część posłów nie zamierza pojawić się na Wiejskiej i - jak informują media - przesyła usprawiedliwienia. 
rozwiń zwiń