X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Wspólna Europa

Section07
O audycji

Cykl współrealizowany z Narodowym Centrum Kultury w lekki i przyjemny sposób prezentuje dziedzictwo kulturowe Europy ze szczególnym uwzględnieniem Polski.

Doskonale przesłanie i zawartość audycji oddają słowa ze strony NCK: „Nasza obecność w Unii Europejskiej ma różne wymiary, w zależności od pokolenia: dla osób urodzonych w XXI wieku możliwość podróżowania po całym świecie i posługiwania się paszportem UE jest oczywistością. Dla roczników z lat 80. i 90. XX wieku – momentem odgradzającym współczesność od historii. Dla ludzi urodzonych przed 1980 rokiem, którzy dobrze pamiętają czasy PRL – jest to ogromny skok cywilizacyjny, spełnienie aspiracji, aby żyć w cywilizowanym kraju, a także odpowiedź na pytanie o miejsce Polski w świecie”.

 

W cyklu pięciu pokażemy, jak Europa łączy pokolenia, co każde z pokoleń wzięło dla siebie, ale też co wniosło ze sobą, czym jest Europa dla każdego z nich i z czym mu się kojarzy.