X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przystanek Historia 24 lipca godz. 19:07

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2019 19:07
Audio
Tytuł Przystanek historia - we współpracy z IPN 2019/07/24 19:00
Prowadzący Jankowska Katarzyna, Lekki Paweł
Opis

1. Powstania w historii Polski XX wiek) - np. wielkopolskie, śląskie, warszawskie. Portale , inscenizacje, rekonstrukcje. Dr Grzegorz Bębnik z Oddziałowego Biura Badań Historycznych w Katowicach ,Sławomir Wojdat - Prezes Towarzystwa Miłośników Polskiej Tradycji i Kultury 2. Książka IPN- Dorota Skotarczak "Otwierać, milicja! O powieści kryminalnej w PRL". Przygotowała materiał Justyna Majchrzak. 3. "Pokaż, że pamiętasz" - akcja internetowa polegająca na dokumentacji opieki nad grobami powstańców warszawskich. Gość: Aneta Mintzber z Biura Edukacji Narodowej IPN 4. Było , będzie - przygotowała Katarzyna Semaan

Playlista
Tagi