X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Euro i Kresy. Stare i nowe tradycje piłkarskie

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 04:00
30 listopada w Bukareszcie stało się jasne, z kim Polska rozegra mecze w ramach mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Z tej okazji zaprosiliśmy państwa na wieczór z relacją na żywo, przeplataną ciekawostkami o historii sportu na Kresach.
Audio
  • Sportowe emocje dawniej i dziś (Jedynka/Z muzyką po Kresach)
Fragment meczu Pogoni Lwów z Wisłą Kraków, bramkarz Pogoni Spirydion Albański (z lewej) w starciu z napastnikiem Wisły, 1935.
Fragment meczu Pogoni Lwów z Wisłą Kraków, bramkarz Pogoni Spirydion Albański (z lewej) w starciu z napastnikiem Wisły, 1935.Foto: Ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego

Losowanie mistrzostw Europy 2020 odbyłó się 30 listopada w Bukareszcie. Reprezentacja Polski w następnej fazie Euro 2020 zmierzy się z Hiszpanią, Szwecją, i Bośnią i Hercegowina lub Irlandią, Irlandią Północną albo Słowacją. Mistrzostwa rozpoczną się 12 czerwca 2020 roku. Wydarzenie, do którego fani piłki nożnej odliczają już dni, rozegra się w dwunastu miastach całej Europy: w Baku, Rzymie (mecz otwarcia), Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Amsterdamie, Bukareszcie, Glasgow, Londynie (finał), Bilbao, Dublinie, Budapeszcie oraz Monachium. 

O sporcie dawniej i dziś rozmawialiśmy z gośćmi audycji: dziennikarzem sportowym Tomaszem Kowalczykiem i historykiem sportu drem Robertem Gawkowskim.

***

Tytuł audycji: Z muzyką po Kresach 

Prowadzili: Aleksandra Tykarska i Piotr Kędziorek

Goście: Tomasz Kowalczyk (dziennikarz sportowy), dr Robert Gawkowski (historyk sportu)

Data emisji: 30.11.2019

Godzina emisji: 18.10

at

Zobacz więcej na temat: Piłka nożna Kresy Euro 2020
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piłka nożna, teatr i kultura Ormian na Kresach

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 23:00
W audycji skupiliśmy się na wydarzeniach z oferty kulturalnej i nie tylko, które warto w najbliższym czasie śledzić, aby być na bieżąco z tym, co zajmuje Polaków mieszkających na Kresach i z nimi związanych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wileńscy aktorzy w słuchowisku Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 15:12
Aktorzy Polskiego Teatru w Wilnie po raz pierwszy wzięli udział w nagraniu radiowego słuchowiska dla Teatru Polskiego Radia - to dramat "Siłacze" Łukasza Staniszewskiego, laureat III nagrody w konkursie Teatru Polskiego Radia i Stowarzyszenia ZAiKS "Znajdź historię/e".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kresy w pamięci naszych dziadków

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2019 09:10
W studiu odwiedziła nas Emilia Pułtorak, studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, która opowiedziała o badaniu rodzinnych wspomnień wspólnie z jej dziadkiem, który był przed wojną mieszkańcem Łucka - stolicy Wołynia.
rozwiń zwiń