Michał Kurtyka w audycji "W otwarte karty"

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2021 12:30
W najbliższą niedzielę gościem Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg będzie minister klimatu i środowiska.
Michał Kurtyka
Michał KurtykaFoto: Polskie Radio

Wszyscy chcemy, by ludzie wokół nas mówili prawdę. By grali w otwarte karty. Bez nawiasów, przypisów czy ozdobników. Właśnie taka jest ta audycja. "W otwarte karty" w każdą niedzielę, po godz. 15.00, w radiowej Jedynce poznamy ludzi, którzy kluczyć nie będą.

***

Na audycję "W otwarte karty" w niedzielę (25.04) po godz. 15.00 zaprasza Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

kk

Zobacz więcej na temat: Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

Czytaj także

Brudziński: Bogu niech będą dzięki, że to PiS prowadzi Polskę w czasie pandemii

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 23:59
- Osobiście dziękuje opatrzności, że w trudnym czasie pandemii, jaki dotknął świat i nasz kraj, to właśnie Zjednoczona Prawica odpowiada za Polskę - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Joachim Brudziński. Europoseł i wiceprezes PiS w audycji "W otwarte karty" skomentował również tarcia u koalicjantów i doniesienia medialne wokół prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Wassermann o działaniach rządu Tuska po katastrofie smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 16:28
- Mój ojciec i mój prezydent Lech Kaczyński niezależnie od tego, jaki Polak by w ten sposób zginął, na pewno zrobiliby wszystko, by tragedia została wyjaśniona, a ciała należycie wróciły na miejsce. Nie sądziłam, że małość tych ludzi może być tak olbrzymia, że oni pozwolą na bezczeszczenie ciała swojego prezydenta - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia o wydarzeniach po katastrofie smoleńskiej Małgorzata Wassermann, córka zmarłego Zbigniewa Wassermanna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister infrastruktury: koronawirus nie zatrzymał polskiego budownictwa

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2021 15:57
- Na polskich budowach życie wre - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Dodał, że jest to "niezmiernie ważne w kontekście epidemii koronawirusa".
rozwiń zwiń