Wydarzenia kulturalne, sport, reportaże.. Wystartowała nowa audycja "Wolna sobota z Jedynką"

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2020 09:30
"Wolna sobota z Jedynką" to nowa audycja, w której słuchacze odpoczną od polityki, za to znajdą omówienia najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych, reportaże, przeglądy newsów z mediów społecznościowych z całego tygodnia. Do słuchania audycji zapraszamy w każdą sobotę od godz. 6.00. Pierwsza odsłona już za nami. 
Wolna sobota z Jedynką
"Wolna sobota z Jedynką"Foto: Polskie Radio

Posłuchaj
43:06 2020_10_03 06_09_54_PR1_Wolna_sobota_z_Jedynką.mp3 Pierwsza odsłona audycji "Wolna sobota z Jedynką" cz. 1 (Jedynka)

Posłuchaj
42:40 2020_10_03 07_10_01_PR1_Wolna_sobota_z_Jedynką.mp3 Pierwsza odsłona audycji "Wolna sobota z Jedynką" cz. 2 (Jedynka)

Posłuchaj
40:18 2020_10_03 08_10_56_PR1_Wolna_sobota_z_Jedynką.mp3 Pierwsza odsłona audycji "Wolna sobota z Jedynką" cz. 3 (Jedynka)

   

Program 1 Polskiego Radia od 3 października w godz. 6.00-9.00 zaprasza na audycję "Wolna sobota z Jedynką". Jej gospodarz, Daniel Wydrych, jest dobrze znany słuchaczom m.in. z "Sygnałów dnia" i "Lata z Radiem", natomiast przegląd prasy zagranicznej prowadzi nowy głos stacji - Aleksander Wierzejski. 

Akademia_1200x660_okl.jpg

Młodzi na start! Polskie Radio uruchamia Akademię Radiową

"Wolno nam będzie wszystko"

- W sobotni poranek wolno nam będzie wszystko - zapowiadał Daniel Wydrych. - No, może prawie wszystko. Bardzo liczymy na żywy udział słuchaczy, z którymi będziemy kontaktować się na bieżąco. I telefonicznie, i za pośrednictwem mediów społecznościowych - dodał gospodarz "Wolnej soboty z Jedynką".

Jego styl prowadzenia audycji, temperament i poczucie humoru wskazują na to, że dalsze sobotnie poranki w Programie 1 pełne będą ciekawych rozmów, komentarzy słuchaczy, ich relacji z najciekawszych wydarzeń, w których brali udział i doskonałej na początek weekendu muzyki.


Przegląd zagranicznej prasy

W trzeciej godzinie audycji, debiutujący w tej roli Aleksander Wierzejski, dziennikarz związany z portalem Poland Daily, zaprezentował cotygodniowy, autorski przegląd prasy zagranicznej.

W pierwszej odsłonie audycji nie zabrakło praktycznych porad dotyczących m.in. ubezpieczenia OC - czy opłata powinna być uzależniona od przebiegu rocznego auta?. Mowa była również o modzie na tatuaże. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań. 

***

Audycji "Wolna sobota z Jedynką" można słuchać w każdą sobotę od 3 października od godz. 6.00 do 9.00 w Programie 1 Polskiego Radia. Jedynka zaprasza do śledzenia profilu stacji na Facebooku i udziału w audycji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

***

Tytuł audycji: Wolna sobota z Jedynką 

Prowadzili: Daniel Wydrych i Aleksander Wierzejski 

Data emisji: 3.10.2020 r. 

Godzina emisji: 9.00 -12.00 

mat. prasowy/DS/ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak