X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grecki rząd przekonuje, inwestorzy nie wierzą

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2011 07:40
Pomimo zapewnień, że nie dojdzie do restrukturyzacji greckiego długu, na rynkach finansowych trwa wyprzedaż. Tracą europejskie giełdy i wspólna waluta.
Audio

Grecki rząd jest zdeterminowany - i przekonuje, że restrukturyzacja długu nie wchodzi w rachubę. Jednak rynki nie wierzą w te obietnice. Inwestorzy uciekają w bezpieczniejsze aktywa, np. kupują franki tłumaczy Paweł Czuryło z Rzeczpospolitej. - W poniedziałek szwajcarska waluta była najdroższa wobec euro w historii. Świadectwem nienajlepszej sytuacji jest też znaczna przecena akcji.

- Inwestorzy dalej nie wierzą w to, że problemy strefy zostaną szybko rozwiązane. Utwierdza ich w tym groźba cięcia ratingu Włoch, a także obniżenie i tak nie najlepszego ratingu Grecji - dodaje Paweł Czuryło

Zniżkowały również ceny obligacji państw z obrzeży strefy euro. Rentowność greckich obligacji dziesięcioletnich sięgnęła nowego rekordowego poziomu 17 proc. - czytamy w dzienniku.

Zamieszenia w strefie euro ma także wpływ także na notowania złotego. Wczoraj za franka szwajcarskiego płaciło się 3 złote i 19 groszy, dziś kurs jest o 2 grosze niższy. Euro kosztuje 3,94. Dolar 2,80, a funt 4,52.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grecja poprosi o restrukturyzację długu

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2011 10:57
Grecja oświadczyła UE i MFW, że chce, by dokonano restrukturyzacji jej zadłużenia i oczekuje się podjęcia w czerwcu rozmów w tej sprawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grecja na krawędzi bankructwa

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2011 13:16
Grecja dementuje informację o zamiarze restrukturyzacji długu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie będzie restrukturyzacji długów Grecji

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2011 11:45
Ministrowie finansów strefy euro wykluczyli w piątek wieczorem, podczas spotkania w Luksemburgu, możliwość restrukturyzacji długów Grecji.
rozwiń zwiń