X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ustawa o OZE po wprowadzeniu małego trójpaku energetycznego

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2013 08:05
Polskiej gospodarce potrzebne są jak najszybsze regulacje w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE). Brak odpowiednich regulacji wpływa na zły wizerunek Polski i obniża konkurencyjność naszej gospodarki.
Audio
  • Ustawa o OZE po wprowadzeniu małego trójpaku energetycznego
Ustawa o OZE po wprowadzeniu małego trójpaku energetycznego
Foto: SXC

Polskiej gospodarce potrzebne są jak najszybsze regulacje w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE). Brak odpowiednich regulacji wpływa na zły wizerunek Polski i obniża konkurencyjność naszej gospodarki.

Rząd zapowiedział, że zajmie się ustawą o OZE po wprowadzeniu małego trójpaku energetycznego, który ma być przyjęty w połowie tego roku – mówi Janusz Pilitowski, dyrektor Departamentu Energii Odnawialnej w Ministerstwie Gospodarki. Te prace już dobiegają końca i Parlament przyjmie kształt projektu małego trójpaku. To prawo prawdopodobnie wkrótce stanie się obowiązujące w Polsce. Otworzy się droga do prac nad dużym trójpakiem, przekazania uzgodnionego tekstu do prac Rady Ministrów, a następnie Parlamentu. Ze strony Ministra Gospodarki jest determinacja, aby projekty ustaw energetycznych zostały jak najszybciej przedstawione Radzie Ministrów.

Przygotowała Sylwia Zadrożna


Więcej na ten temat na antenie Jedynki w audycji ekonomicznej o godzinie 16.25.


Projekt powstaje we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej:

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak