X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Miedwiediew w Grodnie. Spotkanie Euroazjatyckiej Rady Międzyrządowej

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 14:00
W Grodnie na Białorusi na posiedzeniu Euroazjatyckiej Rady Międzyrządowej premier Rosji Dmitrij Miedwiediew spotkał się z premierami państw Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Oprócz Białorusi i Rosji należą do niej Kazachstan, Kirgistan i Armenia.
Audio
  • Spotkanie Euroazjatyckiej Rady Międzyrządowej w Grodnie. Relacja Włodzimierza Paca z Mińska (IAR)
Premier Białorusi Andrej Kabiakou, pierwszy wiceminister Kazachstanu Bakytshan Sagintajew, premier Kirgistanu Temir Sarijew i premier RF Dmitrij Miedwiediew
Premier Białorusi Andrej Kabiakou, pierwszy wiceminister Kazachstanu Bakytshan Sagintajew, premier Kirgistanu Temir Sarijew i premier RF Dmitrij MiedwiediewFoto: PAP/EPA/DMITRY ASTAKHOV/RIA NOVOSTI/GOVERNMENT PRESS SERVICE

W agendzie rozmów spotkania była miedzy innymi koordynacja polityki przemysłowej Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Liderzy regionu mieli też rozmawiać o finansowej stabilności strefy, której największa gospodarka - rosyjska jest w recesji, a taniejąca ropa pogrąża ją jeszcze bardziej.

Powołana w zeszłym roku unia gospodarcza pod przewodnictwem Rosji miała być pomysłem Moskwy na integrację państw postsowieckich. Jednak najważniejsze kwestie, które pozwoliłyby na unifikację regionu zostały odłożone przez kraje członkowskie na później. Dopiero w 2025 roku ma powstać wspólny rynek ropy i gazu, do końca dekady - wspólny rynek energii elektrycznej.

WOJNA NA UKRAINIE: serwis specjalny >>>

Informacje o Białorusi: Raport Białoruś, serwis portalu PolskieRadio.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Białoruś przyłączyła się od 1 stycznia do Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej Putina

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2015 04:00
Rosja i cztery inne państwa poradzieckie sfinalizowały we wtorek 24 grudnia w Moskwie utworzenie nowego sojuszu gospodarczego - Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej (EUG). Powstał on na bazie Unii Celnej. Odbył się też szczyt Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Putin proponuje unię walutową Białorusi i Kazachstanowi

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 23:56
Propozycji Władimira Putina przywódcy Białorusi i Kazachstanu jak dotąd publicznie nie skomentowali. Aleksander Łukaszenka powiedział, że następne spotkanie liderów trzech państw odbędzie się w Moskwie, 8 maja.
rozwiń zwiń