X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Białoruś otrzymała 300 mln dol. kredytu eurazjatyckiego

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2017 03:00
Białoruś otrzymała w środę 300 mln dol. kredytu od Eurazjatyckiego Funduszu Stabilizacji i Rozwoju - poinformowało ministerstwo finansów. To trzecia transza pożyczki, której wypłata była wstrzymywana w związku z toczącym się sporem gazowo-naftowym z Rosją.
Ruble białoruskie
Ruble białoruskieFoto: Okey

- Białoruś spełniła wszystkie warunki wypłaty trzeciej transzy kredytu finansowego od Eurazjatyckiego Funduszu Stabilizacji i Rozwoju na mocy porozumień z 25 marca 2016 roku – poinformował resort finansów, cytowany przez niezależny portal informacyjne "Biełorusskije Nowosti”. Fundusze zostały przelane w środę.

Na mocy porozumienia białoruskiego rządu z Eurazjatyckim Bankiem Rozwoju z 2016 roku Mińsk ma otrzymać od eurazjatyckiego funduszu 2 mld dol. kredytu w siedmiu transzach.

Jednak po przelaniu Białorusi 500 mln dol. w dwóch transzach wypłaty wstrzymano jesienią ubiegłego roku. Według większości komentatorów było to związane ze sporem surowcowym toczącym się między Mińskiem i Moskwą.

Po rozmowach prezydentów Rosji i Białorusi przeprowadzonych 3 kwietnia, po których ogłoszono rozwiązanie problemów we wzajemnych relacjach, przedstawiciele rządu w Mińsku wyrażali nadzieję na szybką wypłatę kolejnych transz pożyczki.

Z Mińska Justyna Prus (PAP) / agkm

Informacje o Białorusi: RAPORT BIAŁORUŚ >>>

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Słowacja chce rozszerzyć współpracę gospodarczą z Białorusią

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 07:00
Słowacja i Białoruś chcą rozszerzyć dwustronną współpracę zwłaszcza w sferze gospodarczej - oświadczył w czwartek słowacki premier Robert Fico po przeprowadzonych w Bratysławie rozmowach z premierem Białorusi Andrejem Kabiakouem.
rozwiń zwiń