Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Agnieszka Kamińska 08.02.2011

Egipt zagrzewa się do protestów, w sieci nasz Okrągły Stół

Egipcjanie w sieci nawołują się nawzajem do akcji protestacyjnych. W internecie zamieszczają między innymi zdjęcia polskiego Okrągłego Stołu.

Jak przekazuje z Kairu specjalny wysłannik Polskiego Radia Michał Żakowski, Wael Ghonim z bliskowschodniego oddziału Google został zwolniony z więzienia. Trafił tam porwany na ulicy w nocy, kiedy wychodził z pracy. W Internecie ta informacja jest szeroko komentowana, wywołuje entuzjazm. W sieci egipscy internauci zamieszczają zdjęcia Okrągłego Stołu. Także komentatorzy coraz częściej przywołują transformację polityczną w naszym kraju.

Prezydent Hosni Mubarak podpisał dekret o utworzeniu komisji opracowującej poprawki do konstytucji – mówi się o ograniczeniu liczby kadencji i dopuszczeniu większej liczby kandydatów.

Na plac Tahrir wciąż przychodzą ludzie. Nie są tam natomiast wpuszczani dziennikarze bez stosownych akredytacji. Takie dokumenty uzyskuje się po kilku tygodniach w specjalnej sekcji egipskiego radia i telewizji. Od dwóch tygodni nie ma tam wstępu nikt poza pracownikami.

Uzyskanie pozwolenia nie jest więc możliwe - konkluduje Michał Żakowski. Wejścia do budynku pilnuje co najmniej 10 czołgów i transporterów opancerzonych.

agkm

Kto jest szarą eminencją w Egipcie? Ile zarabiają Egipcjanie? Gdzie może wyjechać Hosni Mubarak? Rozmowa z reporterem Polskiego Radia w Kairze, Michałem Żakowskim.