Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Radosław Różycki 28.04.2011

450 zabitych w zamieszkach w Syrii. Międzynarodowego śledztwa nie będzie

Rosja wezwała władze Syrii do ukarania odpowiedzialnych za krwawe stłumienie antyrządowych protestów, ale sprzeciwiła się międzynarodowemu śledztwu w tej sprawie.

Wczoraj Rosja wraz z Chinami i Libanem nie zgodziła się na uzgodnienie stanowiska Rady Bezpieczeństwa ONZ potępiającego użycie siły przez władze w Damaszku oraz wezwanie do bezstronnego zbadania wydarzeń w Syrii.

Z kolei w piątek w Genewie zbierze się Rada Praw Człowieka ONZ, która najpewniej rozpatrzy propozycję podobnej rezolucji autorstwa Stanów Zjednoczonych. Według rosyjskiego MSZ syryjski rząd powinien przeprowadzić swoje własne śledztwo i ukarać winnych przelewu krwi, ale bez udziału społeczności międzynarodowej. Jednocześnie resort zadeklarował gotowość Rosji do dyskusji nad propozycjami Waszyngtonu.

Także w piątek ewentualne nałożenie sankcji na Syrię rozpatrzą kraje Unii. Niemcy proponowały między innymi wprowadzić zakaz podróżowania do krajów Unii czołowych przedstawicieli reżimu w Damaszku i zamrożenie syryjskich aktywów.

Twające od połowy marca protesty w Syrii pochłonęły już według informacji obrońców praw człowieka ponad 450 ofiar śmiertelnych. Protestujący domagają się zmian politycznych i ustąpienia prezydenta Baszara al-Assada. Rządzi on Syrią od 2000 roku, kiedy objął władzę po blisko trzydziestoletnich dyktatorskich rządach swego ojca.

rr

Zobacz więcej: Raport Arabia>>>