Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Katarzyna Karaś 29.04.2011

Echa protestów w Syrii. Unia Europejska rozważa nałożenie sankcji

Po południu w Brukseli spotykają się przedstawiciele 27 państw członkowskich. O zorganizowanie nadzwyczajnej narady prosiły Wielka Brytania, Francja, Niemcy i Włochy.

Urzędnicy w Komisji Europejskiej nie chcą mówić jakiego rodzaju sankcje mogą być zatwierdzone. - Wszystkie możliwości są rozpatrywane - powiedział rzecznik Komisji Michael Mann.

Bruksela z pewnością zacznie od wprowadzenia zakazu wjazdu na teren Unii dla przedstawicieli syryjskiego reżimu i zamrożenia ich aktywów finansowych w Europie.

Mówi się też, że możliwe jest wstrzymanie unijnej pomocy finansowej dla Syrii. W najbliższych latach Wspólnota przeznaczyła prawie 130 milionów euro między innym na reformy i rozwój gospodarczy oraz na wsparcie obszarów wiejskich.

Teraz ta finansowa pomoc może być wstrzymana, podobnie jak inwestycje w Syrii finansowane przez Europejski Bank Inwestycyjny, opiewające na sumę miliarda 300 milionów euro.

Do nałożenia sankcji potrzebna jest jednomyślna zgoda wszystkich krajów członkowskich Unii.

W krwawo stłumionych protestach antyrządowych w Syrii - według doniesień agencyjnych - zginęło ponad 450 osób.

Czytaj więcej w specjalnym serwisie: Raport Arabia>>>

IAR,kk