Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Radosław Różycki 02.05.2011

Radosław Sikorski na Twitterze: "Gratulujemy sojusznikom"

Sprawiedliwości stało się zadość - tak polski MSZ odnosi się do śmierci Osamy bin Ladena.

Były przywódca al-Kaidy został zabity w nocy w Pakistanie, w operacji amerykańskich wojsk przeprowadzonej z lądu i powietrza.

"Gratulujemy sojusznikom. Cieszymy się wraz z narodem amerykańskim" - czytamy w komunikacie wydanym przez polski MSZ. Napisano w nim też, że bin Laden był twórcą al-Kaidy, odpowiedzialnym za śmierć tysięcy niewinnych ludzi. W komunikacie przypomniano, że Polacy ginęli w zamachach organizowanych przez bin Ladena i jego siatkę - na Bali, w Madrycie i Londynie czy w Pakistanie. "Polscy żołnierze walczą w Afganistanie w ramach misji NATO dlatego, że ben Laden wydał swą terrorystyczną wojnę cywilizowanemu światu." - napisano w komunikacie.

W sprawie zabójstwa bin Ladena na swoim mikroblogu Twitter wypowiedział się też sam minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Szef polskiej dyplomacji napisał "YES, THEY DID! Gratulacje, Amerykanie. 11/9 zginęli także Polacy. Sprawiedliwości nareszcie stało się zadość."

rr