Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Artur Jaryczewski 02.05.2011

NATO: to znaczący sukces dla bezpieczeństwa sojuszników

Anders Fogh Rasmussen pogratulował amerykańskiemu prezydentowi i wszystkim, którzy zorganizowali operację przeciwko Osamie bin Ladenowi.

Przywódcę terrorystycznej siatki Al-Kaida, który stał za atakami z 11 września na World Trade Center, zabili żołnierze amerykańskich sił specjalnych podczas akcji w pakistańskim Abbotabadzie.

- To znaczący sukces dla bezpieczeństwa sojuszników w NATO i tych państw, które razem z nami prowadzą walkę ze światowymi terroryzmem, by uczynić świat bezpieczniejszym - napisał w oświadczeniu szef Sojuszu.

Anders Fogh Rasmussen podkreślił, że NATO uznaje ataki z 11 września za atak na wszystkich sojuszników. - Ponieważ terroryzm wciąż jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa i stabilności w świecie, międzynarodowa współpraca jest kluczowa i NATO jest centrum tej współpracy - dodał sekretarz generalny.

Rasmussen zapowiedział też, że sojusznicy będą kontynuować misję, by Afganistan nigdy więcej nie był już - jak to ujął - rajem dla ekstremizmu, ale rozwijał się w pokoju i bezpieczeństwie.

- Stajemy w obronie takich wartości jak wolność i demokracja, które Osama bin Laden chciał zniszczyć – napisał w oświadczeniu szef Sojuszu Północnoatlantyckiego.

IAR, aj