Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Gabriela Skonieczna 18.08.2011

Syria: służby bezpieczeństwa rozstrzelały 26 osób

O egzekucji na stadionie poinformowały źródła zbliżone do Rady Bezpieczeństwa ONZ. Według organizacji, prawdopodobnie zginął też przebywający w areszcie 13-letni chłopiec.

Od połowy marca w zamieszkach w Syrii zginęło co najmniej 1900 osób. Wspólnota międzynarodowa wielokrotnie wzywała prezydenta Baszara al Assada do oddania władzy.

Zobacz galerię: dzień na zdjęciach>>>

Dziś w specjalnych oświadczeniach Stany Zjednoczone i Unia Europejska potępiły przemoc syryjskich władz wobec opozycji. Prezydent Stanów Zjednoczonych poinformował o nałożeniu na reżim Baszara al Assada nowych sankcji gospodarczych. Waszyngton wprowadził zakaz wymiany handlowej z Syrią, zakaz inwestowania w tym kraju oraz zamrożenie syryjskich udziałów w amerykańskich firmach. Sankcje obejmą także sektor energetyczny i paliwowy. Stany Zjednoczone zakazały handlu z pięcioma syryjskimi koncernami, sprzedającymi gaz, paliwo i ropę naftową.

gs