Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Artur Jaryczewski 21.08.2011

Liga Arabska potępiła Izrael za naloty na Strefę Gazy

W izraelskich atakach powietrznych na Strefę Gazy zginął jeden z dowódców palestyńskiej armii i pięciu cywilów, w tym troje dzieci.

Liga Arabska wezwała ONZ do interwencji w sprawie palestyńsko-izraelskiego konfliktu. - Wydaliśmy oświadczenie potępiające izraelską ofensywę w Strefie Gazy - powiedział w Kairze dziennikarzom Sekretarz Generalny Ligii Arabskiej Nabil el-Arabi. Podkreślił, że Organizacja Narodów Zjednoczonych musi podjąć działania w celu zatrzymania izraelskiej ofensywy w Strefie Gazy.

Izrael rozpoczął naloty po tym jak w czwartek Palestyńczycy ostrzelali ze Strefy Gazy terytorium Izraela. W sobotę w wyniku ataków rakietowych na Izrael zginęła jedna osoba a 12 zostało rannych. W sumie w izraelsko-palestyńskim konflikcie od czwartku zginęło 15 osób.

Zobacz galerię: dzień na zdjęciach>>>

IAR, aj