Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Katarzyna Karaś 02.09.2011

Sikorski: nasze firmy też mogą odbudowywać Libię

Francja porozumiała się z Przejściową Radą Narodową w sprawie eksploatacji 1/3 złóż ropy naftowej w tym kraju. Szef MSZ Radosław Sikorski zapewnia, że my też możemy liczyć na profity.

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski zapewnia, że polskie firmy również mają możliwość udziału w odbudowie Libii.

Szef MSZ powiedział w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej, że nasze firmy mogą liczyć na dobre perspektywy w Libii, dzięki zaangażowaniu naszego kraju w pomoc rządowi w Bengazi.

Zobacz galerię: dzień na zdjeciach>>>

- Nasze firmy też miały i mają tam koncesje na poszukiwanie ropy i gazu. spotykamy się z polskim biznesem. Jest szereg firm zainteresowanych udziałem w odbudowie Libii. Będziemy ich do tego zachęcać i im to umożliwiać - mówi Sikorski.

- Byłem pierwszym ministrem spraw zagranicznych, który odwiedził Bengazi, jako pierwsi tam ustanowiliśmy swojego ambasadora. Mamy dobre relacje z nowymi władzami Libii, co stwarza pewne perspektywy - dodaje.

Libia będzie jednym z tematów piątkowego szczytu ministrów spraw zagranicznych członków Unii Europejskiej, który odbywa się w Sopocie.

IAR,kk