Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
PAP
Katarzyna Karaś 04.09.2011

"140 ze 193 członków ONZ popiera Palestynę"

- Ok. 140 krajów członkowskich jest gotowych uznać państwo palestyńskie na sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ 23 września - twierdzi główny palestyński negocjator Nabil Szat.

- Liczni liderzy i działacze palestyńscy odbyli podróże do krajów całego świata, aby przekonywać je do uznania państwa palestyńskiego na terytoriach okupowanych przez Izrael w 1967 roku - podkreślił palestyński dyplomata Szat, który jest również szefem dyplomacji ruchu Fatah.

Zobacz galerię - Dzień na zdjęciach>>>

Palestyńczycy zamierzają zwrócić się pod koniec miesiąca do ONZ z wnioskiem o pełne uznanie państwa palestyńskiego na tych terytoriach. Podjęli tę decyzję po całkowitym załamaniu się bezpośrednich rokowań z Izraelem, które nie toczą się już od roku.

Organizacja Wyzwolenia Palestyny (OWP) postanowiła zawiesić dialog z Izraelem, gdy izraelski rząd, mimo wysiłków podejmowanych w tej sprawie przez prezydenta USA Baracka Obamę, odmówił zawieszenia dalszej budowy i rozbudowy żydowskich osiedli na Zachodnim Brzegu Jordanu i we Wschodniej Jerozolimie.

- Strona palestyńska, licząc na szerokie poparcie, które uzyskaliśmy w toku ostatnich rozmów i kontaktów, jest zdecydowana stać się pełnoprawnym członkiem ONZ - dodał Szat.

PAP,kk