Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Agnieszka Kamińska 06.09.2011

MSZ Francji: Kaddafi ma odpowiedzieć za zbrodnie

Muammar Kaddafi musi stanąć przed sądem w Libii lub przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze - stwierdził francuski MSZ.

- Musi stanąć przed sądem za wszystkie zbrodnie, których dokonał przez ostatnie 42 lata - powiedział rzecznik francuskiego MSZ Bernard Valero zapytany, czy Francja będzie zadowolona jeśli Kaddafi opuści Libię.

- Nowe libijskie władze muszą zdecydować, czy postawić go przed sądem w Libii, czy w Hadze przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym - dodał rzecznik.

Według niektórych źródeł Francja może uczestniczyć w negocjacjach między władzami powstańczymi a Kaddafim.

Kaddafi w konwoju?

Francuskie źródła wojskowe twierdzą, że pułkownik Kaddafi z synem Saifem al- Islamem może przyłączyć się do konwoju, który zmierzał przez Niger do Burkina Faso.

Burkina Faso, niegdysiejsza francuska kolonia, korzystała z pomocy Kaddafiego. Przed dwoma tygodniami kraj zaoferował libijskiemu dyktatorowi azyl, ale jednocześnie uznał libijską Przejściową Radę Narodową.

Zdaniem informacji telewizji Al-Arabija, Kaddafiego nie było w konwoju, który w poniedziałek przekroczył granicę Libii z Nigrem.

Rzecznik francuskiego MSZ powiedział, że nic mu nie wiadomo na temat konwoju ani ewentualnej mediacji Francji w sprawie wyjazdu Kaddafiego.

IAR, agkm

Dzień na zdjęciach: zobacz galerię>>>