Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Sylwia Mróz 06.09.2011

Libijczycy chcą utrzymać umowy Kaddafiego

Nowe libijskie władze zamierzają honorować zawarte za czasów Kaddafiego umowy dotyczące ropy i inne porozumienia handlowe.

Zapewnienie takie miał usłyszeć w Trypolisie jeden z wyższych rangą unijnych dyplomatów z Brukseli.

Dzień na zdjęciach: zobacz galerię>>>

- Przesłanie jest takie, że porozumienia biznesowe będą kontynuowane - stwierdził dyplomata po powrocie z pięciodniowej wizyty w stolicy Libii. Przebywał tam jako członek delegacji Unii Europejskiej.

- Kontrakty podpisane w czasach Kaddafiego będą ponownie otwarte, będą realizowane, niczego nie zanegujemy, niczego nie anulujemy, uszanujemy nasze zobowiązania - mieli zapewnić Libijczycy. Był wśród nich Ali Tarhuni stojący na czele sektora finansów i ropy naftowej w Przejściowej Radzie Narodowej.

Na czele unijnej delegacji do Libii stał Agostino Miozzo. Jak powiedział, wrócił z Trypolisu z "poczuciem optymizmu" i "pod silnym wrażeniem" nowych libijskich przywódców.

IAR, sm