Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Michał Chodurski 07.10.2011

Rosja zablokuje sankcje wobec Syrii

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zapowiedział blokowanie w Radzie Bezpieczeństwa ONZ projektu rezolucji dotyczącego sankcji wobec Syrii.
Syria: oddziały rebeliantówSyria: oddziały rebeliantówyou tube screen z tv al-jazeera

Projekt został przygotowany przez: Francję, Portugalię, Niemcy i Wielką Brytanię.

„Nie dopuścimy, aby w Syrii powtórzył się scenariusz z Libii” - oświadczył rosyjski prezydent tłumacząc, dlaczego Moskwa nie dopuściła kilka dni temu do przegłosowania projektu czterech unijnych państw.

Według gospodarza Kremla, dokument nie zawierał jednoznacznego stwierdzenia zabraniającego podjęcia interwencji zbrojnej wobec syryjskiego reżimu.

Moskwa od wielu lat uważana za sojusznika Damaszku przy poparciu Chin przygotowała własny projekt rezolucji, w którym zawarła apel o pokojowy dialog zarówno do prezydenta Baszira al-Asada, jak i do jego przeciwników z radykalnej opozycji.

„Ten tekst, który był zaproponowany, pozwala kolejny raz na wykorzystanie nacisków zbrojnych. Rosja i jej partnerzy nie mogą usankcjonować takich działań” - stwierdził Dmitrij Miedwiediew.

Według szacunków ONZ, w trwających w Syrii od marca zamieszkach zginęło ponad 3 tysiące osób, głównie cywilów.

Zobacz galerię - dzień na zdjęciach>>>

IAR/mch