Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
PAP
Tomasz Owsiński 23.03.2011

Libijskie siły powietrzne zniszczone. "Możemy działać bezkarnie"

Wojska koalicji zniszczyły libijskie siły powietrzne i dzięki temu samoloty koalicyjne bez przeszkód atakują na ziemi oddziały Kaddafiego wszędzie tam, gdzie zagrażają one ludności cywilnej - powiedział jeden z brytyjskich dowódców.
Posłuchaj
  • Premier Wielkiej Brytanii David Cameron oświadczył, że akcja sojuszników nad Libią przebiega pomyślnie - korespondencja Grzegorza Drymera
Czytaj także

- Obecnie stosujemy ciągłą i bezlitosną presję na libijskie siły zbrojne - oświadczył wicemarszałek lotnictwa Greg Bagwell w bazie lotniczej na południu Włoch, gdzie stacjonują brytyjskie odrzutowce.

- Faktycznie ich siły powietrzne już nie istnieją jako siła bojowa, a system obrony powietrznej, a także dowodzenia i kontroli są zniszczone do tego stopnia, że możemy działać niemal bezkarnie w całej Libii - powiedział brytyjski wojskowy.
Bagwell dodał, że spodziewane są "pewne zmiany" w strukturze dowodzenia siłami koalicji, lecz operacja będzie gładko kontynuowana.

W sobotę koalicja USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Kanady i Włoch - mająca mandat Rady Bezpieczeństwa ONZ - przystąpiła do operacji "Świt Odysei", mającej powstrzymać ataki wojsk reżimu Kaddafiego na ludność cywilną.

NATO rozpoczęło operację "Unified Protector" na Morzu Śródziemnym, aby egzekwować przestrzeganie oenzetowskiego embarga na dostawy broni do Libii - poinformowała rzeczniczka sekretarza generalnego Sojuszu.

Czytaj więcej w serwisie specjalnym Raport Arabia

to