Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Tomasz Owsiński 21.05.2011

Syria: strzały do uczestników pogrzebu. Są zabici

W Homs w ataku sił bezpieczeństwa zginęło - według różnych źródeł - od trzech do pięciu osób, a blisko 30 zostało rannych.

Funkcjonariusze otworzyli ogień do uczestników pogrzebów ofiar piątkowej antyrządowej demonstracji. W mieście Homs w starciach z siłami bezpieczeństwa zginęło wczoraj 13 osób.

W ich pogrzebach uczestniczyło dziś ponad 40 tysięcy ludzi. Gdy żałobnicy opuszczali cmentarz, w ich stronę poleciały pociski. Według Al Jazeery zginęły trzy osoby, AFP mówi o pięciu ofiarach śmiertelnych. Co najmniej 27 osób zostało rannych. Obie agencje zastrzegają, że danych tych nie mogą zweryfikować, gdyż reżim w Syrii nałożył restrykcje na media.

Demonstracje w Syrii przeciwko autokratycznym rządom prezydenta Baszara el-Asada trwają od połowy marca. Reżim, mimo nacisku wspólnoty międzynarodowej, tłumi je siłą.

W całej Syrii, według obrońców praw człowieka, śmierć poniosło wczoraj 44 demonstrantów.

IAR, to