X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

We wrześniu Pawilon Polski w Mediolanie odwiedziła rekorodowa liczba gości

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 14:36
We wrześniu Pawilon Polski na EXPO w Mediolanie odwiedziła rekordowa liczba gości - 400 tysięcy. Całkowita liczba wzrosła do ponad miliona 200 tysięcy osób - wynika ze statystyk organizatora udziału naszego kraju w tegorocznej Wystawie Światowej PARP.
We wrześniu Pawilon Polski w Mediolanie odwiedziła rekorodowa liczba gości
Foto: IAR/Łukasz Kowalski

To dużo więcej niż pierwotnie zakładano - wtedy mówiono o 800 tysiącach.

Prezes PARP Bożena Lublińska-Kasprzak przypomina, że celem udziału Polski w tym wydarzeniu była miedzy innymi promocja naszego kraju jako państwa nowoczesnego i atrakcyjnego turystyczni w październiku, który jest ostatnim miesiącem Wystawy Światowej, zaplanowano szereg wydarzeń odbywających się w ramach programu promocji gospodarczej, tygodnie regionalne, a także transmisje koncertów pianistycznych w ramach XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

Wystawa Światowa w Mediolanie kończy się 31 października.

IAR