X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polska Orkiestra Radiowa

Koncert dla Niepodległej

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 08:29
Stadion Narodowy w Warszawie
Stadion Narodowy w WarszawieFoto: Shutterstock

Koncert dla Niepodległej z Polską Orkiestrą Radiową

Kilkudziesięciu znanych artystów wraz z Polską Orkiestrą Radiową wystąpi 10 listopada na Stadionie Narodowym

Polska Orkiestra Radiowa i kilkudziesięciu znanych artystów wystąpi na Koncercie dla Niepodległej. Odbędzie się on w przeddzień święta niepodległości - 10 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wydarzenie będzie mogło zobaczyć na żywo 50 tysięcy osób. Dyrektor Polskiej Orkiestry Radiowej Krzysztof Kur podkreśla, że będzie to największy koncert z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości z udziałem znakomitych muzyków.

Wydarzenie będzie transmitowane przez Polskie Radio i telewizję publiczną - mówi pełnomocnik rządu do spraw obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości RP, wiceminister kultury Jarosław Sellin.

Występom artystów towarzyszyć będą inscenizacje i filmy nawiązujące do polskiej historii i kultury. Koncert zakończy się wspólnym wykonaniem Mazurka Dąbrowskiego. Bezpłatne bilety można zamówić za pośrednictwem strony niepodlegla.gov.pl.

Zobacz więcej na temat: 2018