X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

11 kwietnia - Młody Muzyk Roku 2016

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2016 13:15
Audio

11 kwietnia 2016, w siedzibie zespołu Mazowsze w Otrębusach, Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Michała Klauzy towarzyszyła 7 finalistom Ogólnopolskiego Konkursu Młody Muzyk Roku 2016. Po przesłuchaniach półfinałowych, które odbyły się 31 marca, do ścisłego finału weszła pianistka Rozalia Kierc, skrzypaczka Marta Gidaszewska, dwoje flecistów Marianna Żołnacz i Daniel Mieczkowski, dwóch saksofonistów Łukasz Dyczko i Karol Mastalerz oraz trębacz Lennard Czakaj.Decyzją jury Młodym Muzykiem Roku został saksofonista Łukasz Dyczko, który wykonał RapsodięAndre Waigneina. Osiemnastoletni artysta będzie reprezentować Polskę, na początku września, w konkursie Eurowizji dla Młodych Muzyków. Nagrodę specjalną - udział w koncercie wraz z Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus otrzymała Marianna Żołnacz, a Ulubieńcem Publiczności został Lennard Czakaj.

Koncert był transmitowany przez TVP Kultura.

Organizatorzy Konkursu Młody Muzyk Roku 2016: Telewizja Polska SA - TVP Kultura, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Muzyki i Tańca.


Koncert finałowy konkursu Młody Muzyk Roku 2016. Polska Orkiestra Radiowa pod dyr. Michała Klauzy w siedzibie zespołu Mazowsze w Otrębusach. Transmisja w TVP Kultura.

Koncert finałowy konkursu Młody Muzyk Roku 2016. Polska Orkiestra Radiowa pod dyr. Michała Klauzy w siedzibie zespołu Mazowsze w Otrębusach. Transmisja w TVP Kultura.
Koncert finałowy konkursu Młody Muzyk Roku 2016. Polska Orkiestra Radiowa pod dyr. Michała Klauzy w siedzibie zespołu Mazowsze w Otrębusach. Transmisja w TVP Kultura.
Zobacz więcej na temat: 2016