X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

8 kwietnia - Gdański Festiwal Muzyczny

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 11:52
Audio

Polska Orkiestra Radiowa inauguruje Gdański Festiwal Muzyczny

Gdański Festiwal Muzyczny 2016 był kontynuacją projektu który po raz pierwszy zrealizowano w roku 2008. Motywem przewodnim edycji jest „Koncert Polski”. Inauguracja Festiwalu, w dniu 8 kwietnia 2016 roku, w sali Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, to występ światowej sławy pianisty i jurora konkursu chopinowskiego Nelsona Goernera, który wykonał Koncert fortepianowy Ignacego Jana Paderewskiego. Towarzyszyła mu Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego, który w latach 1993 – 2006 był dyrektorem artystycznym Orkiestry. W drugiej części koncertu Orkiestra wykonała V Symfonię c-moll op. 67 Ludwiga van Beethovena. Więcej informacji na stronie festiwalu.

Gdański Festiwal Muzyczny 2016 Gdański Festiwal Muzyczny 2016
Gdański Festiwal Muzyczny 2016 Gdański Festiwal Muzyczny 2016
Zobacz więcej na temat: 2016