X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

11 czerwca - Koncert muzyki filmowej

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016 19:00
Audio
Na zaproszenie Fundacji Edu Pro Arte, 11 czerwca 2016 roku, Polska Orkiestra Radiowa wystąpiła na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. W programie fragmenty ścieżek dźwiękowych do filmów: „Szczęki”, „Gwiezdne Wojny”, „Gladiator”, „Piraci z Karaibów”, „Władca Pierścieni”, „Maska Zorro”, „Titanic”, „Forrest Gump”, „James Bond”, „Mission: Impossible”. Koncert poprowadził Maciej Sztor, który wielokrotnie współpracował z naszą Orkiestrą prowadząc wieczory muzyki filmowej w kraju i zagranicą.
Koncert muzyki filmowej. Polska Orkiestra Radiowa, Maciej Sztor - dyrygent, Anna Lasota - śpiew. Organizator: Fundacja Edu Pro Arte. 11 czerwca 2016 roku, Opera i Filharmonia Podlaska
Koncert muzyki filmowej. Polska Orkiestra Radiowa, Maciej Sztor - dyrygent, Anna Lasota - śpiew. Organizator: Fundacja Edu Pro Arte. 11 czerwca 2016 roku, Opera i Filharmonia Podlaska
Koncert Muzyki Filmowej Koncert Muzyki Filmowej
Zobacz więcej na temat: 2016