X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

9 Maja - To co Najpiękniejsze - Wiosna

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 19:00
Koncert To, co najpiękniejsze... - Zima
Koncert "To, co najpiękniejsze... - Zima"Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Polskie Radio zainagurowało nowe przedsięwzięcie programowe - cykl niepowtarzalnych koncertów opatrzonych wspólnym tytułem "To, co najpiękniejsze…".

Ich ideą jest popularyzacja polskiej i światowej muzyki klasycznej oraz filmowej wśród odbiorców, którzy nie są jeszcze koneserami, ale poszukują kontaktu z kulturą wysoką.

Po entuzjastycznie przyjętych przez publiczność dwóch koncertach przyszedł czas na kolejny, który odbył się 9 maja 2018 roku.

W pierwszej części koncertu wystąpili Pasadena Roof Orchestra i The Puppini Sisters. Na scenie zabrzmiały: swing i muzyka taneczna lat czterdziestych i pięćdziesiątych XX w.

W drugiej części tego koncertu Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Michała Klauzy, wykonała muzykę filmową Wojciecha Kilara z tak znanych i ważnych produkcji jak m.in.: Pan Tadeusz, Ziemia obiecana, Dracula, Pan Wołodyjowski.

Sponosrem koncertu są Polskie Koleje Państwowe SA

9 maja 2018 roku, godz: 19:00
Studio Koncertowe Polskiego Radia im.Witolda Lutosławskiego

Zobacz więcej na temat: 2018