X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Międzynarodowy Konkurs im. Zbigniewa Seiferta

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2016 18:00
Wirtuozi jazzowych skrzypiec z całego świata wezmą udział w II edycji Międzynarodowego Jazzowego Konkursu Skrzypcowego im. Zbigniewa Seiferta, która potrwa od 24 do 27 sierpnia w Lusławicach.
Swojego laureata będzie mogła również wybrać publiczność. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem specjalnej platformy radiowej, gdzie z dowolnej części świata miłośnicy jazzu będą mogli śledzić wszystkie etapy konkursowych zmagań.
Swojego laureata będzie mogła również wybrać publiczność. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem specjalnej platformy radiowej, gdzie z dowolnej części świata miłośnicy jazzu będą mogli śledzić wszystkie etapy konkursowych zmagań. Foto: materiały organizatora

Konkurs, do którego przesłuchania odbędą się w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, zbiega się z rocznicą 70. urodzin Seiferta, geniusza jazzowych skrzypiec.

Na przesluchania konkursowe do Polski zaproszono 10 muzyków, wśród których znaleźli się m.in. Mario Forte i Mathias Levy z Francji, Florian Willeitner i Stephan Braun z Niemiec oraz Dominika Rusinowska, Marcin Hałat, Mateusz Smoczyński i Krzysztof Lenczowski.

W jury konkursu zasiadają m.in. słynny nowojorski skrzypek Mark Feldman, perkusista dawnych zespołów Tomasza Stańki i Zbigniewa Seiferta, Janusz Stefański, oraz Josh Grossman, dyrektor artystyczny Stowarzyszenia Toronto Downtown Jazz i Toronto Jazz Festival.

Gala finałowa konkursu odbędzie się 27 sierpnia w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha (godz. 19.00) w Krakowie. Obok laureatów konkursu podczas koncertu galowego wystąpi Konglomerat Big-Band. Bilety dostępne sa w punktach InfoKraków (ul. św. Jana 2 i Pawilon Wyspiańskiego) oraz w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha na godzinę przed koncertem.

Jedną z nagród konkursowych ufunduje Program II Polskiego Radia wraz z Fundacją Jazzarium.

 

 

Zobacz więcej na temat: koncert
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak