X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato na antenie Dwójki. Rusza nowa ramówka

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2017 14:32
Transmisje najważniejszych letnich koncertów i festiwali, konkurs płytowy, audycja specjalna z różnych miast Polski - to tylko kilka z wielu atrakcji, które czekają na słuchaczy Dwójki w najbliższych miesiącach.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Lena Pan /Shutterstock.com
płyta1200.jpg
"Płyta na lato" – konkurs z cennymi nagrodami!

W Programie 2 Polskiego Radia lato rozpoczyna się już 19 czerwca!

Codziennie w "Letnim festiwalu muzycznym" (od 19.30 lub, w soboty i niedzielę, od 19.00) odwiedzać będziemy najważniejsze zagraniczne festiwale muzyczne (takie jak promenadowy festiwal BBC czy Festiwal Wagnerowski w Bayreuth) oraz te w Polsce (m.in. Festiwal Muzyki Dawnej w Starym Sączu, Festiwal Bachowski w Świdnicy, Festiwal Chopinowski w Dusznikach-Zdroju, Festiwal Muzyki Dawnej "Pieśń naszych korzeni" w Jarosławiu, Muzyka w Raju w Paradyżu, Chopin i jego Europa, Międzynarodowy Festiwal Mozartowski "Mozartiana" w Gdańsku, Wratislavia Cantans).

4 Dymna.jpg
"Kultura Pomaga". Weź udział w charytatywnej akcji Dwójki

Na naszą antenę wracają także wakacyjne "Molo melomana" (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00), "Koncertowe wakacje" (od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-16.00) oraz popularny konkurs "Płyta na lato" (od poniedziałku do piątku o godz. 13.00). Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

W miesiącach wakacyjnych nadal prezentować będziemy autorskie audycje poświęcone różnym gatunkom muzyki - w "Letniej nocy" (od poniedziałku do czwartku w godz. 23.00-1.00). "Wieczór płytowy" natomiast trwał będzie aż trzy godziny (niedziela, 23.00-1.00).

Wśród nowości polecamy dwie sobotnie audycje. W "Dwójce na życzenie" (godz. 10.30-12.30) program muzyczny będą wybierać nasi słuchacze, a "Dwójkę na miejscu" (15.00-18.00) nadawać będziemy z różnych miast Polski.

80 urodziny dwójki lutos part 2    - 44_.JPG
80-lecie Dwójki. Zobacz stronę specjalną

Latem nie zabraknie oczywiście programów poświęconych publicystyce kulturalnej, literaturze, sztuce, życiu teatralnemu czy filmowi. Obok stałych audycji tym tematom poświęconych, z "Porankiem Dwójki", "Wybieram Dwójkę" i "O wszystkim z kulturą" na czele, zapraszamy na "Kwadrans bez muzyki" (od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-15.15), w którym zajmiemy się różnymi zjawiskami kulturalnymi, a także rekomendować będziemy wydarzenia w Polsce i za granicą.

A dla wszystkich miłośników wędrówek polecamy niedzielne programy: "Atlas polskich podróżników" (niedziela, 13.00-14.00, trzy razy w miesiącu) oraz "Podróże pisarzy" (13.00-14.00, raz w miesiącu).

jp/jsz

Zobacz więcej na temat: lato Dwójka W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak